FISHER PRICE INNOWACYJNY PRZYRZĄD GIMNASTYCZNY W9898


Fisher Price Innowacyjny Przyrząd Gimnastyczny W9898 spełni oczekiwania każdego dziecka jak i jego rodziców. Zabawka stymuluje wzrok dziecka, kolorowe światełka poruszają się w rytm muzyki raz do przodu, a raz do tyłu. Dziecko może śledzić wzrokiem poruszające się światełka oraz bawić się dołączonymi zabawkami: lwem, żabką, słonikiem i zebrą. Mata FISHER PRICE umożliwia dziecku zabawę na leżąco zabawkami umocowanymi na pałąku lub przewrócić się na brzuszek i odkrywać zabawki przymocowane do maty.

FISHER PRICE INNOWACYJNY PRZYRZĄD GIMNASTYCZNY

Charakterystyka maty:

  • ruchome światełka zachęcają dziecko do wodzenia wzrokiem, co pobudza zmysł wzroku;
  • stymuluje zmysł dotyku za pomocą ciekawych faktur;
  • dziecko rozumie, że jego działania prowadzą do wyników – zabawka wygrywa melodie;
  • maluch może rozwijać się i rosnąc razem z zabawką, na początku leząc na pleckach i na brzuszku później bawiąc się pałąkiem i zawieszonymi na nim zabawkami, by na samym końcu bawić się na siedząco;

Kolorowa mata z różnymi zwierzątkami zainteresuje dziecko swoją fakturą, kolorami jak i różną forma zabawy, czy to na leżąc na brzuszku czy na pleckach. W każdej pozycji maluch znajdzie interesujące go bodźce. Interesujące faktury i muzyka będą stymulować zmysły dziecka. Mata przeznaczona jest dla niemowląt od narodzin do 12 miesięcy. Prawdopodobnie posłuży mu jeszcze dłużej. Wymaga 2 baterii typu AA.

Zobacz również inne ZABAWKI FISHER PRICE, oraz zapoznaj się z INSTRUKCJĄ tego urządzenia.