LEGO CITY TERMINAL TOWAROWY 60022


Lego City Terminal Towarowy 60022 będzie świetnym prezentem dla miłośników samolotów i fascynatów wszystkiego co jest związane z lotniskiem. Ten zestaw LEGO CITY służy do przewożenia towarów, powinny one dotrzeć o czasie na miejsce. Pomóż robotnikom załadować towary na taśmę transportową, tak by dotarły do ładowni samolotu. Duży – żółty samochód transportowy przewiezie zbyt duże pakunki, których nie będziesz mógł dźwignąć nawet z pozostałymi robotnikami. Możesz sobie także pomóc załadowywać towary wózkiem widłowym. Na sam koniec trzeba zatankować paliwo z ciężarówki Octan, następnie połączyć się z wieżą kontrolną i już można ruszać pod wskazane lotnisko. Na miejscu przy pomocy wszystkich akcesoriów: wózka widłowego, samochodu transportowego, trzech robotników i kontrolera możesz zabierać się za rozładowywanie samolotu. Następnie ruszaj na swoje lotnisko by załadować kolejne towary i dowieźć je na wskazane lotnisko.

Charakterystyka zestawu:

  • LEGO CITY TERMINAL TOWAROWY 60022zestaw przeznaczony jest dla dzieci od 6 do 12 lat;
  • numer katalogowy: 60022;
  • liczba elementów 628;
  • liczba figurek – 5: pilot, 3 robotników i kontroler;
  • wymiary pudełka: 480 x 378 x 94 cm;
  • akcesoria dostępne w zestawie: samolot, wózek widłowy, samochód transportowy, paleta ze sztabkami złota, paleta z oponami, paleta z sześcioma kontenerami, łom oraz kubek na kawę;
  • wieża kontrolna posiada radar, który obraca się o 360 stopni, oraz miejsce na figurkę kontrolera;

 

Zestaw jest dostępny w dobrych sklepach internetowych, jednak często na zamówienie, cena zestawu waha się w granicach 400,00 złotych.

Do opisu dołączam także instrukcję budowy powyższego zestawu w czterech częściach:

INSTRUKCJA 1

INSTRUKCJA 2

INSTRUKCJA 3

INSTRUKCJA 4