LEGO ELVES FARRAN I JASKINIA Z KRYSZTAŁEM 41076 INSTRUKCJA


Lego Elves Farran i jaskinia z kryształem 41076. Farran jest elfem ziemi, który w tej historii zajmie się znalezieniem jaskini z kryształem, podążając zgodnie ze wskazówkami umieszczonymi na mapie. Oczywiście będzie dążył do tego by znaleźć w jaskini klucz dzięki któremu będzie mógł pomóc Emilly Jones wrócić do świata ludzi. Nie będzie to jednak łatwe zadanie. Klucz jest pilnowany przez wiewiórkę Panna Spry, która wystrzeliwuje z katapulty złote żołędzie, by uniemożliwić Farranowi dotarcie do jaskini. Wraz z Farranem pozbierajcie wszystkie żołędzie, aby udowodnić rudej wiewiórce że macie dobre zamiary. Gdy już wszystko wyjaśnią sobie z wiewiórką, Farran będzie musiał użyć swoich nieziemskich mocy by wysadzić kryształy, które blokują mu wejście do jaskini. Gdy już się tam dostanie, musi zabrać klucz ziemi by odesłać Emilly do świata ludzi. W zestawie znajdziemy mini laleczkę Farran Leafshade oraz wiewiórka Panna Spry.

Charakterystyka zestawu Lego Elves Farran i jaskinia z kryształem:

  • zestaw przeznaczony jest dla dzieciLEGO ELVES Farran i jaskinia z kryształem 41076 od siedmiu do dwunastu lat;
  • w zestawie znajdziemy 175 elementów;
  • z klocków zbudujemy: jaskinię z wodospadem i wybuchającymi kryształami, drzewo z katapultą, zapas żołędzi oraz dwie mini figurki Farrana oraz wiewiórkę Panna Spry;
  • wśród akcesoriów znajdziemy: mapę, torbę, ikonę mocy oraz magiczny klucz;
  • wymiary jaskini z kryształem: 10 x 9 x 8 cm;
  • wymiary katapulty wiewiórki: 5 x 4 x 4 cm;

Po zebraniu wszystkich kluczy z wszystkich zestawów LEGO ELVES będziecie mogli odesłać Emilly Jones do świata ludzi.

LEGO ELVES Farran i jaskinia z kryształemDo opisu zestawu dołączam także INSTRUKCJĘ BUDOWY zestawu Lego Elves Farran i jaskinia z kryształem.