LEGO FRIENDS BAR Z SOKAMI W HEARTLAKE 41035


Lego Friends Bar z Sokami w Heartlake to świetny zestaw dla dziewczynek, będący idealnym prezentem pod choinkę, na mikołaja, na Wielkanoc czy urodziny. Klocki LEGO FRIENDS są zabawka, która rozwija, pobudza dzieci do myślenia i układania coraz to nowszych rozwiązań. Andrea właśnie wychodzi z domu do swojego ulubionego baru z sokami w Heartlake, by skosztować kolejnego pysznego napoju, który przygotuje jej Naya. Dziewczynka serwuje także kanapki, koktajle, soki czy kanapki. Znajdziecie wspólnie coś pysznego dla siebie. Podczas gdy Naya przygotowuje w blenderze  pyszny koktajl z owoców umieszczonych w skrzynce, Andrea odpoczywa na słonecznym tarasie. Po wypiciu koktajlu i zjedzeniu pysznych kanapek, Andrea jest gotowa na wspaniały dzień w Heartlake.

LEGO FRIENDS BAR Z SOKAMI W HEARTLAKE 41035

Charakterystyka zestawu:

  • numer katalogowy 41035;
  • klocki przeznaczone są dla dziewczynek w wieku od 6 do 12 lat;
  • zestaw zawiera dwie figurki: Andreę i Nayę;
  • w zestawie znajdziemy także: szklane szyby, bar, blender, owoce, wyciskarkę do soków, zlewozmywak, kasa, stolik na zewnątrz;

 

Zestaw klocków jest wykonany w stonowanych kolorach między innymi: biały, jasnożółty, limonkowy, pomarańczowy, jasnoróżowy oraz ciemnoróżowy. Cały bar przedzielony jest przezroczystymi szybami, tak by klienci mogli zobaczyć co w środku się dzieje. W zestawie znajdziemy dwie mini laleczki: Andreę oraz Nayę.

Zestaw ten możemy znaleźć w dobrych sklepach internetowych w cenach od 89,00 do 110,00.

Poniżej zamieszczam instrukcję budowy zestawu lego friends Bar z Sokami w Heartlake 41035.

LEGO FRIENDS BAR Z SOKAMI W HEARTLAKE INSTRUKCJA PDF